Półkolonie – “Hey Duggee! Miejska odznaka 2017”

 
REJESTRACJA ZAMKNIĘTA!
 

Kochani!
Dziękujemy za OGROMNE zainteresowanie. Niestety NIE dysponujemy już wolnymi miejscami na półkoloniach :(. Wszystkich, którzy zgłosili swoje pociechy prosimy o dozę cierpliwości – skontaktujemy się z Wami drogą emailową już w najbliższym czasie.

P.S. Jeżeli zwolniłyby się jakieś miejsca, na pewno ogłosimy to na naszej stronie i Facebooku, dlatego wpadajcie częściej :).

Kochani rodzice!
Wakacje już za pasem, więc, z całą pewnością, zaczęliście zastanawiać się jak zaplanować czas swoich pociech. Część z Was już zapisało dzieciaki na fajny obóz, inni wyślą potomstwo do babci/dziadka, reszta nadal zachodzi w głowę co zrobić. Na szczęście przybywamy z odsieczą 🙂 !
Jeżeli chcecie aby Wasze dzieci lepiej poznały swoje miasto, przeżyły letnią przygodę z rówieśnikami i jednocześnie były blisko Was – zapraszamy na półkolonie “Hey Duggee!Miejska odznaka 2017”.
Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-13 lat, zamieszkałych w Gdańsku. Bawić będziemy się codziennie (w dni powszednie oczywiście) w godzinach 7:30 do 16:30 na terenie szkoły podstawowej nr 50, ul. Grobla IV 8 w Gdańsku. Koszt jednego turnusu wynosi 100PLN i obejmuje wyżywienie. Koszt materiałów programowych oraz wycieczek pokrywa w całości Urząd Miasta Gdańska.

Poniżej formularz rejestracyjny uczestników.
UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie “Warunków uczestnictwa” – m.in. terminowość wpłaty oraz dostarczenie wypełnionej “Karty kwalifikacyjnej”. O przyjęciu na wybrany turnus/turnusy zgłaszający powiadomieni zostaną emailowo.

 

  "Półkolonie - Hey Duggee! Miejska Odznaka" 2017
  Oświadczam, że zapoznałem się z "Warunkami uczestnictwa"
  Oświadczam, że zapoznałem się z "Regulaminem półkolonii"
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji niniejszej rezerwacji (zgodnie z Ustawą z dn, 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

  Brak komentarzy

  Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.